Ana Sayfa     Referanslar     İletişim  
 
 
 

 
Hakkımızda

ARSLAN Bilgisayar Hizmetleri Program Satış Dağıtım Ticareti 2000 yılında ERDOĞAN ailesi tarafından, hızla gelişen teknoloji ve bileşim sistemine ayak uydurabilmek, internet ve bilgisayar hizmetleri vererek çevresine fayda sağlamak ve aynı zamanda da ERDOĞAN ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Bursa'nın Gürsu İlçesi’nde Kurulmuştur. 2002 yılına kadar Bilgisayar satışı, teknik destek ve internet hizmetleri vererek faaliyetini sürdürmüştür.

ERDOĞAN ailesinin büyük oğlu Osman ERDOĞAN'ın hali hazırda icra ettiği mesleğiyle ilgili olarak 1992-2000 yılları arasında derlediği ve ciddiyetle takip ettiği Gümrük Mevzuatını Karabük Gümrük Müdürlüğü’ndeki boş vaktini değerlendirme amacıyla 2 yıllık yoğun bir çalışma ile Office Word tabanlı dijital ortama köprü ve yer işaretleri aracılığıyla aktarmış ve CD kitap formatında Pc Gümrük Külliyatı adıyla program haline getirmiştir. Karabük 2.Noterliğinin onayı ile söz konusu programın tescilini adına yaptırdıktan sonra 2002 yılının son aylarında satış ve dağıtım hakkını ARSLAN Bilgisayar Hizmetleri’ne Telif Hakkı KİRA Sözleşmesi ile vermiştir.

Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatının KÜLLİYAT formatında Office Word tabanlı kullanıma açılması, ilk aylardan başlayarak ciddi talep görmüş ve bu talep karşısında oluşan fikir, öneri, eleştiri ve teatiler sonrası programın sadece köprü ve yer işaretlerinden mütevellit bir mevzuat programı olmaktan ziyade, TARİFE tespiti yapabilen ve bu tarifeden yola çıkarak İthalat ve İhracatta RİSK KRİTİĞİ yapmayı sağlayabilen bir yapıya kavuşması gerektiğine karar verilmiştir. Bu bağlamda program yapımcısı Osman ERDOĞAN’nın yapmış olduğu projelendirme ve koordinatörlüğünde Orhan ERDOĞAN, Erdal DEMİRCİ, Tuna BAKRAÇ ve Emin SOYER’in katılımıyla program tabanı yeniden yapılandırılmıştır.

Gelişim ve değişimin sonu olmadığına inanan ve bunu yaşayan bireyler olarak, piyasada mevcut olanı değil, ihtiyaç duyulanı yapmaya çalıştık. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. İnanıyoruz çünkü günümüz itibariyle Gümrük Müsteşarlığı Merkez Personelinin tamamı, Teftiş Kurulu, Kontrolörler Birim Başkanlığı, Birçok Üniversitenin Dış Ticaret Bölümleri, Gümrük Camiasında faaliyet sürdüren Gümrük Müşavir ve Yardımcıları ile Gümrük Müsteşarlığı Taşra Teşkilatı ve de birçok firmanın Dış Ticaret Departmanı olmak üzere 3 bin noktada 10 binden fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Bizler paylaşarak bu güne geldik ve Pc Gümrük Külliyatı programını da bu günlerine getirebildik. Siz kullanıcılarımızın paylaşımı arttıkça bunu daha da ileriye götüreceğiz.


Ana Sayfa
 
Kullanıcı Dostu
Kolay kullanımlı arayüzü ve
pratik link yapısı.
Güçlü Altapı
%99.9 Uptime sunucularda,
kesintisiz ve hızlı yayın.
Destek Hattı
0850 241 16 85 numaralı
hattımız daima hizmette.
2002'den bugüne
Tüm İthalat ve İhracat Risk Kritikleri arama motoru.


 
Copyright © 2014 Arslan Yazılım Ltd. Şti.
Yazılı izin olmadan kopyalanamaz.
 
Gizlilik Politikası
Kurumsal Destek Yardım

 
Facebook

 
Twitter

 
Google

İletişim Bilgileri
Biyografi
Firmamız Hakkında
Hesap Numaralarımız
Referanslarımız
İlgili Linkler

Manuel Güncelleme
Üye Giriş Paneli
Güncel Duyurular
Online Abonelik
Makaleler

Kurulum Kılavuzu
PC Kullanım Filmleri
Mobil Kullanım Filmleri
MS Vista Ayarları
MS Office Ayarları